Шоу-бар клубу Split представляє одне з кращих стрип-шоу у центрі Львова. Еротик-шоу сповнене спокусливих рухів, пластичності, неймовірної жіночності та загадковості. Щоночі чарівні дівчата беруть участь у костюмованій шоу-програмі. У шоу-барі клубу Split можливо все - тут зустрічаються ковбойка та стюардеса, мавка, медсестра та багато інших уособлень найзаповітніших фантазій. 

Два шоу-руми з екзотичними акваріумами, безперервна топлес шоу-програма, приватні кімнати, новітні технології світлового оформлення, широкий вибір алкогольних напоїв, ексклюзивні кальяни та розкішний інтер’єр, виконаний у червоному - кольорні пристрасті – все це невід’ємні складові атмосферного вечора в шоу-барі клубу Split.

Шоу-бар Split -це чудове місце для проведення холостяцьких вечірок! Ви можете винайняти увесь зал на час проведення вечірки, а також замовити ексклюзивний святковий торт із сюрпризом, який точно сподобається Вашому другу! Пікантності Вашому вечору додасть наше ексклюзивнеCrazyменю, яке припаде до вподоби кожному гостю! 

 
 

 Стриптиз-Шоу-бар клубу Split працює щодня, без вихідних, початок роботи о 22.00. Вхід - 250 гривень. 

Enter - 250 grn.

6/7 Mitskevych Square, Lviv

Tel: +380 (32) 242-22-00

www.split.lviv.ua

 

Парубочник у Вегасі, парубочник у Європі...

Парубочник у Split Club Lviv краще, ніж у будь-яких кінофільмах!Пропонуємо вам унікальну послугу від нашого стрип-клубу. Вперше у Львові парубочник зі всім гарячим: дівчата, напої, ніч і сюрпризи для party's boss.Годі передивлятися голівудські фільми – там не побачите того, що буде на вашій вечірці. Заінтриговані?  Тоді що обираєте: Silver чи Platinum? Телефонуйте ️ +38-032-242-22-00 – і організація суперсвята за нами.

___________________________________________________________________________

Наш найбільший та найскладніший кальян. А ви зможете його повторити?