Караоке клубу Split «Стань Зіркою!» – це елітний караоке-ресторан, обладнаний професійною звуковою та світловою системами за останнім словом техніки.

Найдосконаліша версія професійної музичної системи Evolution Pro II, понад 50 000 музичних композицій, комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер та співочі адміністратори допомагають відкрити приховані таланти гостей закладу. 8 високоякісних професійних мікрофонів дозволяють заспівати великою компанією водночас, а спеціально облаштована VIP-кімната надає можливість провести святкування у колі друзів без по сторонніх. Ще однією перевагою караоке «Стань Зіркою!» – богемний інтер’єр, який дає себе відчути справжньою зіркою. Тут ви зможете не тільки насолодитись розкішною атмосферою і поспівати, а й смачно перекусити та скуштувати кальяни найвищої якості.

Якщо ви мрієте про велику сцену та хочете стати зіркою, тоді Чемпіонат України з караоке – саме для Вас! Караоке клуб Split володіє ексклюзивним правом на проведення відбіркових турів Чемпіонату України з караоке у Західному регіоні. Переможці мають можливість представляти Україну на Чемпіонаті світу та Європи.

Караоке працює щодня з 20:00 до 6:00.

Меню ресторану, велика кальянна карта, широкий вибір ексклюзивних вин та коктейлів стануть чудовим доповненням до Вашого зіркового караоке-вечора.

Працюємо з 20:00 до 06:00.

Вхід: 150 грн.

______________________________________________________________________________

Меню кухня