Караоке клубу Split «Стань Зіркою!» у центрі міста – це елітний караоке-ресторан, обладнаний професійною звуковою та світловою системами за останнім словом техніки.

Дві сучасних музичних системи Evolution Pro II та AST дозволяють обирати з-понад 75 000 музичних композицій. Комбінована система відео-візуалізації, професійний звукорежисер та адміністраторки-вокалістки допомагають відкрити приховані таланти гостей закладу. 8 високоякісних професійних мікрофонів дозволяють заспівати великою компанією водночас, а спеціально облаштована VIP-кімната надає можливість провести святкування у колі друзів без по сторонніх. Ще однією перевагою караоке «Стань Зіркою!» – богемний інтер’єр, який дає себе відчути справжньою зіркою. Тут ви зможете не тільки насолодитись розкішною атмосферою і поспівати, а й смачно перекусити та скуштувати кальяни найвищої якості.

Якщо ви мрієте про велику сцену та хочете стати зіркою, тоді Чемпіонат України з караоке – саме для вас! Караоке клуб Split володіє ексклюзивним правом на проведення відбіркових турів Чемпіонату України з караоке у Західному регіоні. Переможці мають можливість представляти Україну на Чемпіонаті світу та Європи.

Караоке працює щодня з 20:00 до 6:00.

Меню ресторану, велика кальянна карта, широкий вибір ексклюзивних вин та коктейлів стануть чудовим доповненням до вашого зіркового караоке-вечора.

Вхід: 150 грн.

 

______________________________________________________________________________