А чи можна не любити Францію? Ніжно-романтичну країну закоханості, вічної юності та життєвої легкості...Тільки вступивши на її землю, усі прозаїчні проблеми залишаються далеку позаду і ти живеш «тут і зараз», у цю неповторну мить душевного піднесення та юнацької безтурботності…Так хочеться повертатись туди знову і знову, хоча б у своїх спогадах…

І, коли Франція далеко, години високої французької кухні у ф’южн-ресторані Split – це час для себе, своїх мрій і спогадів! Елегантна витонченість смаків, вишукана подача страв, славнозвісні французькі рецепти перенесуть вас у найкращі заклади Франції та відтворять згадку про країну кохання.

Наша французька кухня представлена у вигляді 5 сетів, кожен з яких включає у себе закуску, першу страву, основну та десерт. Родзинкою французьких годин у ф’южн-ресторані Split – п’ятий сет-сюрприз від Шефа. Кожного разу ми приємно дивуємо наших гостей новими та цікавими стравами. До кожного з сетів сомельє вдало підбирає вишукане французьке вино, яке чудово доповнює смакові властивості страв.

Щодня з 12:00 до 15:00 ми намагаємось передати нашим гостям тонкощі кулінарних традицій Франції та показати високий рівень культури, дотримуючись європейських стандартів.

Детальніше про французьке меню ресторану за посиланням: https://www.split.lviv.ua/about-split/menu/frantsija.html 

Ну що ж, ви вже виріши який сет оберете?

Детальніша інформація за телефоном: +38 (032) 242 22 00

________________________________________________________________________