Атмосфера будь-якого закладу твориться у цілісності простору і його наповнення. Саме тому, ми так ретельно підійшли до інтер’єру нічного клубу Split. У просторі клубу ми зберегли автентичність старовинного приміщення і підкреслили її
сучасними деталями. Наші реставратори відновили покриття стін та ліпнину, яка збереглася ще з початку минулого століття. Текстуру інтер’єру підкреслили настінними арт-об’єктами у формі людських голів та сяючими тканинними елементами у вигляді павутини. Різноманіття світлових рішень, як от локанічні теплі й холодні підсвітки в різних частинах закладу вказують шлях гостям, підкреслюють різні зони для відпочинку та декоративні елементи. Професійне клубне освітлення та мультимедійні екрани на сцені перевтілюють старовинний фасад приміщення у модерний простір для відпочинку.
В інтер’єрі ми також прагнули досягнути балансу форм. Заокруглені сходи і перегородки між зонами, як і округлі елементи фурнітури у лаунджі поєднали із стрімкими й зухвалими формами ламп, лінійним розміщення барних стійок та трикутною формою сцени. Зонування закладу влаштоване так, щоб розділивши різні місця для відпочинку не втратити загального відчуття цілісності простору. Так перебуваючи у будь-якій частині клубу: за барною стійкою, на танцполі чи у лаундж-зоні вдається відчути себе в епіцентрі вечірки.