Як і обіцяли: новий рік – нові події, кулінарні відкриття, смакові горизонти. Тож 17 січня у ф’южн-ресторані клубу Split Club Lviv відбудеться новий гастро-вечір, під час якого музикант та лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка презентує власну лімітовану лінійку українських вин "Країна мрій". Настав час українських напоїв!

Перший в Україні зірковий винороб представить два види вина з сортів винограду Піно Нуар і Трамінер, що вирощуються на Закарпатті.

Основна ідея заходу – популяризувати українське виноробство. Це й робить відомий музикант, який впевнений: "…зараз саме час відкрити і собі, і світу українське вино. Я завжди ставив собі за мету відкривати нашу культуру. Мені було важливо, щоби люди повірили в українську пісню. І ми бачимо, що відбувається зараз — це модно, це тренд; зараз — розквіт нашої музики. Я дуже хотів, щоби повірили в українську кухню, і традиційну, і високу, авторську – й от, вона цікава, переживає бум. От тепер – якісне вино. Я вірю в українське вино".

Зазвичай напої підбирають під страви. Однак цього разу буде навпаки. Шеф-кухар ф’южн-ресторану Роман Щурко представить закуски, що підкреслять і відтінять смак і тонкощі представлених вин, два з яких – "Країна мрій" Олега Скрипки.

Гастро-вечір проходитиме у форматі дегустації, спілкування з музикантом-виноробом. На завершення Олег приготує особливий десерт – свою музику, яка, ми впевнені, залишить приємні спогади про зустріч.


Коли?

17 січня

О котрій?

19:00 (тривалість – 3 години)

Де?

Ф’южн-ресторан Split

Що будемо їсти?

1. Закуска з сиром "Шевр", карамелізованою хурмою та мангово-обліпіховим соусом

2. Карпачо з підкопченої качиної грудки з мандаринами та пікантним соусом

3. Філе телятини з яблучним пюре та гранатовим соусом

4. Десерт

 

Що будемо пити?

6 вин Трамінер та Піно Нуар (2 з них – "Країна мрій" Олега Скрипки)

 

Яка вартість?

1200 грн.

 

Як взяти участь?

Звертайтеся на рецепцію клубу (пл. Міцкевича, 6/7)

Детальна інформація за телефоном: +38 (032) 242-22-00