Караоке клуб Split- це елітний караоке - ресторан, обладнаний звуковою та світловою апаратурою за останнім словом техніки, який регулярно проводить музичні шоу і конкурси за участю гостей закладу.

Всі, хто любить співати, або тільки мріє навчитися це робити, гідно оцінять якість звуку в караоке клубі Split. Решта ж можуть просто насолодитися розкішним інтер'єром, смачною кухнею і обслуговування по вищому розряду. До слова, вечірки - дружні чи корпоративні - завжди проходять на ура, як і парубочі і дівич-вечори.

Караоке клуб Split - це ідеальний караоке - клуб для всіх, хто любить демонструвати свої таланти в компанії друзів.

Якщо мрієте про велику сцену та бажаєте стати зіркою, тоді Чемпіонат України з караоке – саме для Вас! Караоке клуб «Split» володіє ексклюзивним правом на проведення відбіркових турів Чемпіонату України з караоке у Західному регіоні. Переможці мають можливість представляти Україну на Чемпіонаті світу та Європи! Караоке клубу Split «Стань зіркою!» завжди відкритий до співпраці та організації різноманітних заходів: святкувань днів народжень, тематичних вечірок, концертів та інших урочистостей. Ми допоможемо Вам втілити будь-які побажання щодо святкування!

Караоке працює щодня з 20:00 до 6:00.

Меню ресторану, велика кальянна карта, широкий вибір ексклюзивних вин та коктейлів стануть чудовим доповненням до Вашого зіркового караоке-вечора.

Працюємо з 20:00 до 06:00.

Вхід:150 грн.

______________________________________________________________________________

Меню кухня