стриптиз 2 стриптиз 4 стриптиз 3

Шоу-бар– це родзинка клубу Split. Грація, жіночність, краса і врода дівчат зачаровує та привідкриває завісу у світ релаксу, відпочинку та чудового настрою. Завітавши до нас ви поринете в світ витонченої еротики та п’янкої насолоди.

Два шоу-руми з екзотичними акваріумами, безперервна топлес шоу-програма, приватні кімнати, новітні технології світлового оформлення, широкий вибір алкогольних напоїв, ексклюзивні кальяни та розкішний інтер’єр – це невід’ємні складові атмосферного вечора в шоу-барі клубу Split.

Щоночі о 24:00 наші гості мають змогу побачити унікальну костюмовану еротичну шоу-програму. Опівночі на головному танцполі стрип-бару з’являються прекрасні дівчат в чаруючих казкових образах спокусливої медсестри, ніжної мавки, палкої жінки-вампірки чи загадкової гейші. Витончена майстерність танцю, розкішні костюми, що підкреслюють красу дівчат, граційність рухів та спокусливість форм подарують Вам незабутню естетичну насолоду.

Шоу-бар Split -це чудове місце для проведення холостяцьких вечірок! Ви можете винайняти увесь зал на час проведення вечірки, а також замовити ексклюзивний святковий торт із сюрпризом, який точно сподобається Вашому другу! Пікантності Вашому вечору додасть наше ексклюзивнеCrazyменю, яке припаде до вподоби кожному гостю!